Počet položek: 0 0 CZK
DB Modelářství
Modelářský e-shop Červený Kostelec

Barva Revell ve spreji - 34125: matná světle oranžová (luminous orange mat)

Barva ve spreji pro snadné nabarvení modelů - 100 ml

kliknutím zvětšíte
Barva Revell ve spreji - 34125: matná světle oranžová (luminous orange mat)
Barva Revell ve spreji - 34125: matná světle oranžová (luminous orange mat)Barva Revell ve spreji - 34125: matná světle oranžová (luminous orange mat)
ks
Kód:18-5280
Cena : 280 CZK
Dostupnost:skladem
Sklad:1 ks
Barva ve spreji pro snadné nabarvení modelů - 100 ml; 34125: matná světle oranžová (luminous orange mat).

Rychlá a jednoduchá alternativa k airbrushi

Hotový model získá vzhled skutečně věrný originálu teprve po nanesení dokonalého nátěru. Zejména velké plochy se však pomocí štětce natírají jenom velmi obtížně. A právě pro tyto případy je nyní 32 nejpoužívanějších barev od Revellu k dostání ve 100ml nádobách ve spreji.
Revell Spray Color je řada akrylových barev, které velmi rychle schnou, výborně kryjí a jsou také velice odolné proti poškrábání. Díky jejich speciálnímu složení je lze použít i na polykarbonátové karoserie RC modelů.

Určené pro modelářství. Barva je vhodná pro plasty (ne pěnové), polykarbonát, dřevo, kov a keramiku. Obsahuje DME.

Nebepečí! Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Dráždí kůži. Může způsobit ospalost nebo závratě. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte páry/aerosoly. Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Obsah/nádobu likvidujte v souladu s místními předpisy. Nestříkejte do ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů vznícení - nekuřte.

Pozor! Tento výrobek není hračka.


Článek v časopise Modely 2014
plechovka

Potřebujete poradit ? Barva Revell ve spreji - 34125: matná světle oranžová (luminous orange mat)

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace